Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP Brno

11. 2. 2007

ObrazekDnes jsme se s Bonnie vypravili na MVP do Brna a  moc jsme se na setkání s tolika milými lidičkami a pejsky těšili. Posuzoval zde nám prozatím neznámý chorvatský rozhodčí pan D. Skok. Když posoudil plemena v pořadí před leony, začala ta pravá leoní zábava.  Naší CHS dnes zastupovali dva naši odchovanci, ART Quin. a ANGELA Quin. a k mé veliké radosti se ve třídě mladých oba umístili na prvním místě a ke známce V1 ještě získali i svůj první titul CAJC. Oběma moc blahopřejeme a páníčkům děkujeme za skvělé předvedení.

Ve třídě otevřené poté nastoupila naše BONNIE B. Bora z Milotiček a v konkurenci 7 fenek  získala známku V4. Dnes se po dlouhé době setkala v kruhu se svou mamkou Audrey Zařické údolí ( Borou ), která zíkala známku V3 a které to i  ve věku skoro 8 let opět nesmírně slušelo.

Po skončení posuzování jsme se jako už skoro obvykle sešli ke společnému focení CHS Bora z Milotiček a Galaxy Oss. A že to těm našim hafánkům spolu slušelo. Nesmělo chybět ani  posezení u kafíčka. Zkrátka opět další vydařený den s leony a tak si tuto skvělou atmosféru musíme opět brzy zopakovat a to nyní v Mnichově. Už se moc těšíme.

 

 

 Obrazek

Art Quin. Galay Oss 

 

 

 

 

 

Alex B. Bora z Milotiček

Obrazek

 

 

 

 

 

 

ObrazekAngela Quin. Galaxy Oss - V1 CAJC

ObrazekBonnie B. Bora z Milotiček s mamkou Borou v kruhu

 

 

 

 

 

Bora s dětmi a vnoučatyObrazek

ObrazekBonnie B. Bora z Milotiček se vvými dětmi Angelou Q. a Artem Q.Obrazek

Bonnie B. se svými dětmi Obrazek

Bora, Bonnie a Art

 

Náhledy fotografií ze složky


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář