Jdi na obsah Jdi na menu
 


DUOCACIB Brno - den druhý

5. 2. 2012
jméno CHS majitel pohl třida výsledek
Kerberos du Plateau Bavarois Schmuttermeierová Lenka psi třída dorostu VN1
Aarre Roy Amazing Leon

Táňa a Milan

Kubicovi

psi třída mladých V3
Arni z Poběžovického kopce Benáková Jarmila psi třída mladých V1,CAJC
Aron z Poběžovického kopce Král Vítězslav psi třída mladých V4
Aron Blue Amazing Leon Homa Igor psi třída mladých V2
Artuš Bella Amicizia Plášková Aranka psi třída mladých V
Matze P. Bora z Milotiček Setnička Václav psi mezitřída

V1,

CAC

Ullises Nasza Duma Marcin Snopek psi mezitřída

V2,

r.CAC

Baltazar Bobravský meandr Pudelková Andrea psi třída otevřená

V2,

r.CAC

Bard od Bezdynky Švejda Zdeněk psi třída otevřená

V1,CAC,

CACIB

Danny od Brdské studánky Krs Petr psi třída otevřená -
Fido Nobert Němec Oldřich psi třída otevřená V3
Napoleon Corze iz Galkina Gnezda Zimina O.A. psi třída otevřená V4
Bady od Bezdynky Koláček Ivan psi třída šampionů V1,CAC
Arson ze Západní Moravy Schmuttermeierová Lenka psi třída veteránů V1
Bella Cara President z Merboltic Krupicová Marie feny třída dorostu VN1
Agnes Bella Amicizia Bejšovcová Eva feny třída mladých V4
Ami Amazing Leon Homa Igor feny třída mladých V2
Arletta de Golden Heriett Novotný Karel feny třída mladých -
Celsea od Bezdynky Pimek Ludvík feny třída mladých V3
Donatella Arcondia Čekalová Eva feny třída mladých V
Haily Ensson Bohemia Fišerová Hana feny třída mladých -
Honey z Alfovy zahrady Kunstmüllerova Iveta feny třída mladých V
Matylda P. Bora z MIlotiček Marek Miloš feny třída mladých

V1,CAJC,

BOJ

Carolline Jökll Galaxy Oss Pluhovský Miroslav feny mezitřída

V1,CAC,

res.CACIB

Constance Bohemia Qwerty Mezerová Irena feny mezitřída VD
Curie Amad Happy Leon Alešová Jana feny mezitřída

V2,

r.CAC

Fany Me Dojet Wimer Jiří feny mezitřída V
Lea Sisi P. Bora z Milotiček Benešová Marcela feny mezitřída V4
Mairwen P. Bora z Milotiček Svobodová Libuše feny mezitřída V3
Avril von Benštejn Šotkovský Ivan feny třída otevřená V
Gloria Winta Salve Leon Krňávková Marta feny třída otevřená V3
Havanna vom Dreiburgenland Šimkovská Anna feny třída otevřená V4
Ina od Špitálského dvora Marek Miloš feny třída otevřená

V1,CAC,

CACIB

Upoleta Löwe von Blumengarten Veselá Monika feny třída otevřená V
Ginnie Ensson Bohemia Skovajsová Rosívalová Elena feny třída šampionů V1,CAC
Heriett C. Bora z Milotiček Novotný Karel feny třída šampionů -
Baskija Moravský jih Hubená Klára feny třída veteránů V1
Katy Lesní lom Kubová Jana feny třída veteránů V2
Alexis Tyro Goldenleon Jůzová Romana feny třída otevřená

V2,

r.CAC

 

Náhledy fotografií ze složky Carolline Jökll. Galaxy Oss