Jdi na obsah Jdi na menu
 


DUOCACIB Brno - den první

4. 2. 2012
 jméno  
CHS majitel pohl. třída umístění 
Kerberos du Plateau Bavarois Schmuttermeierová Lenka psi třída dorostu VN1
Paddy s Paquino vom Löwengarten Pálfyová Katarína psi třída dorostu VN2
Aarre Roy Amazing Leon Táňa a Milan Kubicovi psi třída mladých VD3
Aron Blue Amazing Leon Homa Igor psi třída mladých V1, CAJC
Artuš Bella Amicizia Plášková Aranka psi třída mladých D
Matze P. Bora z Milotiček Setnička Václav psi mezitřída

V1,CAC,CACIB,

BOB

Mischa P. Bora z Milotiček Konečná Jarmila psi mezitřída V3
Napoleon Corze iz Galkina Gnezda Zimina O.A. psi mezitřída VD4
Ullises Nasza Duma Marcin Snopek psi mezitřída V2,r.CAC
Anthony od Bučického mlýna Brožová Dagmar psi třída otevřená V1,CAC
Arron Akiroja Guryča Vaclav psi třída otevřená VD4
Danny od Brdské studánky Krs Petr psi třída otevřená -
Ergo Bo-Za-Pi Lágner Petr psi třída otevřená VD3
Lucky P. Bora z Milotiček Radek Vácha psi třída otevřená VD2
Baldur Psia Psota Mazurek-Piorun Marta psi třída šampionů

V1,CAC,

r.CACIB

Arson ze Západní Moravy Schmuttermeierová Lenka psi třída veteránů V1
Avila of the Leohill Mazurek-Piorun Marta feny třída štěňat VN1
Bella Cara President z Merboltic Krupicová Marie feny třída dorostu VN1
Agnes Bella Amicizia Bejšovcová Eva feny třída mladých V2
Ami Amazing Leon Homa Igor feny třída mladých V4
Arletta de Golden Heriett Novotný Karel feny třída mladých -
Celsea od Bezdynky Pimek Ludvík feny třída mladých V
Donatella Arcondia Čekalová Eva feny třída mladých VD3
Gaya Agatha Nobert Ježová Hana feny třída mladých D
Honey z Alfovy zahrady Kunstmüllerova Iveta feny třída mladých VD
Matylda P Bora z MIlotiček Marek Miloš feny třída mladých

V1,CAJC,

BOJ

Angel Kingdom Surprise be my Punky Molnár Zsuzsanna + Tamás feny mezitřída -
Carolline Jökll Galaxy Oss Pluhovský Miroslav feny    mezitřída V2
Curie Amad Happy Leon Alešová Jana feny mezitřída VD4
Fany Me Dojet Wimer Jiří feny mezitřída VD
Lea Sisi P. Bora z Milotiček Benešová Marcela feny mezitřída VD3
Mairwen P. Bora z Milotiček Svobodová Libuše feny mezitřída

V1,CAC,

CACIB

Catalina Ruth Arcondia Pražmová Petra feny třída otevřená VD3
Gloria Winta Salve Leon Krňávková Marta feny třída otevřená VD2
Ina od Špitálského dvora Marek Miloš feny třída otevřená VD1
Upoleta Löwe von Blumengarten Veselá Monika feny třída otevřená VD4
Ginnie Ensson Bohemia Skovajsová Rosívalová Elena feny třída šampionů

V1, CAC,

r.CACIB

Heriett C. Bora z Milotiček Novotný Karel feny třída šampionů -
Baskija Moravský jih Hubená Klára feny třída veteránů V1,BOV
Katy Lesní lom Kubová Jana feny třída veteránů V2
Aron z Poběžovického kopce Král Vítězslav psi třída mladých VD2
Angel Kingdom Surprise Be My King Molnár Zsuzsanna a Tamás psi mezitřída -